«Списання і робота з фондом без купюр. Практика та досвід»

Участь спеціалістів Київської обласної бібліотеки для дітей в онлайн-дискусіях від Української бібліотечної асоціації та благодійного фонду «Бібліотечна Країна» на тему «Списання і робота з фондом без купюр. Практика та досвід» свідчить про активну участь бібліотекарів у розвитку та вдосконаленні бібліотечної роботи. Дискусія охопила такі аспекти, як традиції формування фондів бібліотек, очищення фондів від російськомовної літератури, робота з багатотисячним фондом російської літератури, популяризація української книги в русифікованому регіоні та на півдні, а також стратегії бібліотек для життя без фонду та збільшення кількості читачів. Ця дискусія сприятиме обміну практичним досвідом та впровадженням ефективних стратегій, що забезпечують бібліотекам якісний доступ до літературних ресурсів та просування української книги.