«Мрії мають крила»

Дорогі друзі!

В Київській обласній бібліотеці для дітей стартував обласний конкурс малюнку під назвою «Мрії мають крила»

Цей конкурс проводиться до Міжнародного дня захисту дітей та Дня Конституції України.

Метою цього конкурсу є залучення дітей до вираження своїх думок та виявлення талантів. Ми хочемо, щоб діти мали можливість висловити свою творчість та сприйняття світу через малюнок, а також підвищити свідомість дітей щодо їхніх прав та збереження безпеки, здоров’я та добробуту. Крім того, ми хочемо сприяти формуванню творчого підходу до сприйняття прав людини серед дітей.

Деталі та положення конкурсу можна знайти за посиланням

Там ви знайдете інформацію про умови участі, тему малюнку, розмір та матеріали для створення роботи, а також про процедуру подачі роботи тощо. Пам’ятайте, що конкурс відкритий для дітей, які проживають на території Київської області.

Ми запрошуємо всіх дітей долучитися до нашого конкурсу та виразити свої мрії через мистецтво! Нехай ваші малюнки наділені крилами творчості та донесуть ваші думки до широкого загалу.

Не зволікайте, термін подачі робіт обмежений. Долучайтесь до нашого конкурсу та розповідайте про нього своїм друзям!