І буде мир у всіх країнах!

Саме під таким гаслом напередодні Всесвітнього дня Миру в нашій бібліотеці відбулась арт-хвилинка радості для малечі. Ця творча зустріч об'єднала дітей у креативній діяльності, ставши символом наших надій на краще майбутнє. Адже найбільше щастя у світі — це мир, коли люди живуть у злагоді, земля не здригається від вибухів, а сльози проливаються лише від радості.

Зараз, коли Україна продовжує боротьбу за свою свободу, свято Миру для нас набуває особливого значення. Ми мріємо про повернення рідних, про спокійне небо над головою та безпечне майбутнє для наших дітей.

У цей День Миру бажаємо всім спокою, процвітання та злагоди. Нехай мир панує в наших серцях, родинах і, найголовніше, в нашій рідній Україні!