Кращий бібліографічний покажчик Київщини

У 2024 році КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» оголошено конкурс серед бібліотек Київської області «Кращий бібліографічний покажчик Київщини». Бібліотеки області продовжують кращі традиції популяризації краєзнавчих документів. Справжньою гордістю є проведення презентацій книг місцевих авторів, популяризації творчості письменників, митців рідного краю. Одним з важливих напрямків краєзнавчої діяльності є бібліографічне інформування та довідково-бібліографічне обслуговування шляхом видання бібліографічних посібників. Бібліографічні покажчики за своїм змістом, завданням, формою різноманітні. Покажчики подають інформацію про книги, статті із періодичних видань, які знаходяться у фондах бібліотек. На конкурс вже надійшли перші роботи.

Пропонуємо вам ознайомитися з роботою Ірпінської міської публічної бібліотеки ім. Максима Рильського - «Знай, люби і вивчай Ірпінський край».