Краєзнавча література КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» – «Сквирщина: короткий енциклопедичний довідник»

Сьогодні в нашому краєзнавчому огляді літератури книга «Сквирщина: короткий енциклопедичний довідник», яка розповість про історію сіл, історичні події, промисловість, освіту, науку, культуру, мистецтво та персоналії Сквирщини.

У книзі на основі маловідомих архівних матеріалів, публікацій в пресі досліджено історію Сквирщини.

Дослідження адресоване педагогам, історикам, науковцям, краєзнавцям, музейним працівникам, широкому колу читачів, усім тим, кому не байдуже минуле рідного краю.

Сквирщина: короткий енциклопедичний довідник : краєзнавче видання / уклад. В. І. Цимбалюк [та ін.]. – Сквира : [б. в.], 2018. – 278 с. : іл., фот.