Кримська світлиця

Київська обласна бібліотека для дітей продовжує публікацію матеріалів в рамках започаткованого бібліотекою інформаційно-просвітницького проєкту «Кримська світлиця», який проводиться з метою соціальної адаптації громадян України, які залишили тимчасово окуповану територію України - Автономну Республіку Крим (АРК) та пропонує до уваги наших читачів та відвідувачів сайту бібліотеки книгу Наталії Смирнової «Крим Керіма».

Книга «Крим Керіма» натхненна реальними історіями кримських татар, пронизана автентичною культурою, легендами й спогадами. Родина Керіма пережила багато горя: розлуку з близькими, смерті, страх, виселення із власного дому та Батьківщини, але незважаючи на біль, продовжувала вірити у щасливе майбутнє: «Пам'ятайте, люди! Вас багато. Бийтеся за щастя дітей ваших». Ця історія відкриває філософію життя кримських татар, культуру цього народу через буденні справи: приготування традиційних страв, передавання ремесла від батька до сина, шанобливе ставлення до старших, весільні обряди.