Я можу врятувати планету

До Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища ми здійснили захопливу екоподорож сторінками книги "Я можу врятувати планету"!

Наші юні читачі познайомилися з дванадцятьма неймовірними школярами-екоактивістами з різних куточків світу, які своїм прикладом надихають і дітей, і дорослих. Герої книги – свідомі, небайдужі та креативні. Вони щодня роблять все можливе для збереження нашої планети.

Але на цьому наша пригода не закінчилася! Після читання діти взялися за створення символу мудрості – сови, використовуючи вторсировину. Цей творчий процес не лише приніс море радості, але й нагадав про важливість повторного використання матеріалів.

Дякуємо нашим маленьким екогероям за їхню активну участь та небайдужість до майбутнього Землі!