Тиждень розважального бібліо-комфорту до Міжнародного дня захисту дітей

Світлішає на світі, коли радіють діти!

Тиждень розважального бібліо-комфорту до Міжнародного дня захисту дітей відкрито!

Сьогоднішній день став справжнім святом для малечі, він був наповнений веселими активностями та приємними сюрпризами!

На дітвору чекала захоплююча екскурсія відділами бібліотеки, де вони побачили усі куточки цього чарівного місця. Маленькі гості з цікавістю слухали розповіді про історію бібліотеки, її скарби і таємниці.

Яскраві мультфільми у нашому бібліотечному мультиплексі допомогли малечі зрозуміти, що бібліотека – це не лише місце для читання, але й осередок творчості, знань та розваг!

Особливим подарунком стала лялькова вистава "Колобок", яка зібрала навколо себе усіх маленьких глядачів. Діти з радістю спостерігали за пригодами улюбленого героя та його друзів, а також активно підтримували персонажів своїми оплесками та сміхом!