Майстер-класи зі створення квітки маку

Протягом тижня Київська обласна бібліотека для дітей для школярів проводила захоплюючі майстер-класи зі створення квітки маку, яка є символом пам’яті.

В Арт-студії дитячої творчості, діти та їхні матусі також долучилися до цієї акції і спільно творили чудові квіткові композиції. Кожна дитина мала можливість виразити свою уяву та вміння, завдяки техніці, підібраній спеціально для їхнього віку та темпераменту.

Цей майстер-клас не лише сприяв творчому розвитку дітей, але й став чудовим способом для батьків із дітьми провести час разом, насолоджуючись спільними зусиллями. Це була не лише можливість для розвитку творчих здібностей, але й чудовий спосіб підтримати та збудувати міцні зв'язки у родині через спільний творчий процес.