Міжнародний день польоту людини в космос в Арт-студії дитячої творчості.

В Арт-студії дитячої творчості ми святкували Міжнародний день польоту людини в космос!

Наші маленькі астронавти дізналися неймовірні факти про всесвіт, розгадували таємниці космосу та фантазували про космічні світи. Але найцікавіше почалося, коли ми вирішили створити власну сонячну систему!

За допомогою уяви ми побудували креативну модель сонячної системи та запустили наших юних космонавтів у захоплюючу подорож крізь космічні простори.

Цей день нагадав нам про неймовірну красу та незбагненну велич нашого всесвіту. І хоча кожен з нас лише краплина у великому океані космосу, ми завжди можемо мріяти про велике й дотримуватися нашої непохитної зірки - віри в майбутнє.

Дякуємо всім, хто долучився до нашої космічної пригоди! Нехай наші мрії завжди літають вище за зірки!