Осінь. Творчість. Патріотизм

У сонячний осінній день, коли природа розфарбовується в найкрасивіші відтінки червоного та золотого, в Арт-студії дитячої творчості «Кузюки-бузюки» відбулася захоплююча подія, яка поєднала в собі навчання дружби та творчості під патріотичним настроєм.

Ця подія не лише розкрила таланти маленьких художників, але також навчила їх важливому: про людей слід складати враження не за їхнім зовнішнім виглядом чи тим, хто що про них каже, а за їхніми вчинками – здатністю прийти на допомогу, бути чемним щодо інших, умінням цікаво розповідати, по-справжньому товаришувати.

Книга Макса Вельтгюйса «Жабеня і чужинець» захопила серця дітей та надихнула на важливі роздуми.

Потім настав час для творчості! Ми випробували власні сили в техніці квілінгу, де паперові смужки згинаються та склеюються, створюючи неймовірні композиції.

Звучали патріотичні пісні, що нагадали нам про важливість об'єднання та патріотизму.

Було дуже радісно спостерігати, як діти не тільки вчаться творити, але й розуміють, що дружба, толерантність та патріотизм - це ті цінності, що роблять наше життя барвистішим та гармонійнішим.