КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» у відділі обслуговування учнів 5 – 9 класів, презентує книжкову викладку до Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв Другої світової війни

День пам`яті засновано указом Президента України № 1245/2000 від 17 листопада 2000 року.

Щорічно 22червня в Україні припускається державний прапор і відбувається хвилина мовчання.

Адже цього дня 82 роки тому, розпочалась німецько – радянська війна, яка забрала кожного п`ятого українця.

У перші години війни німці бомбардували всі міста України: Київ, Одесу,  Севастополь, аеродроми, лінії комунікацій, залізничні вузли, склади з боєприпасами. Україна перша прийняла на  себе удар фашистської  Германії.

Це була страшна трагедія. Мільйони людей загинули в Україні.  Події 82 - річної давнини повчальні. Але, біда знов прийшла на нашу Батьківщину , на нас напала росія.  Все повертається. Фашизм  став рашизмом. Україна знов бореться за свою свободу і незалежність. І вона переможе!

На книжковій викладці представлена добірка книг і фотоматеріалів про боротьбу України з німецько – фашистськими загарбниками на фронті і в тилу.

Запрошуємо читачів та їх батьків відвідати нашу бібліотеку і ознайомиться з викладкою.