«Орієнтовна схема краєзнавчого каталогу (картотеки) за УДК»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», як обласний науково-методичний, координаційно-консультативний, інформаційний центр з питань бібліотечного обслуговування дитячого і дорослого населення Київської області, підготувала і пропонує для ознайомлення і використання в роботі бібліотечним працівникам методичні рекомендації «Орієнтовна схема краєзнавчого каталогу (картотеки) за УДК».

Методичні рекомендації відповідають діючим нормативним документам  та розраховано на працівників публічних бібліотек, бібліографів, та фахівців з організації довідково-бібліографічного обслуговування.

Даний посібник, крім головної сторінки сайту, буде розміщено для постійного доступу за рубрикою «Видання бібліотеки» (2023 рік).

Бажаємо успіхів і творчого натхнення!

Перегляд