Видатні особистості Київщини - Губрій Тетяна Володимирівна

Губрій Тетяна Володимирівна – українська живописиця і художниця декоративного текстилю. Членкиня Спілки професійнних художників Білої Церкви. Народилася Тетяна Володимирівна 19 червня 1953 в  місті Біла Церква Київської області. Закінчила Львівський інститут прикладного та декоративного мистецтва у 1980 році. Відтоді працювала художником у Білоцерківському філіалі Київського рекламного комбінату; 1983–1990 роках – у Білоцерківському відділенні Київського виробничо-художнього комбінату; 1990–1995 – художниця творчої кваліфікації у художньому кооперативі «Триптих» (Біла Церква). На творчій роботі. Учасниця всеукраїнських мистецьких виставок від 1988. Створює гобелени. Роботи зберігаються в установах Білої Церкви.