Тематична добірка літератури до Всесвітнього дня дитячого футболу

Щорічно, починаючи з 2001 року, 19 червня світова спільнота відзначають своє професійне свято – Всесвітній день дитячого футболу.

Засновниками свята є Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА) і Дитячий фонд Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ).

Головна мета свята – привернути увагу світової спільноти до проблем дітей і пропаганди здорового способу життя серед молоді.

Футбол – найпопулярніша командна гра на планеті. Цей вид спорту вчить дітей дружбі, єднанню, розвиває фізичну культуру і силу волі. Завдяки заняттям футболом дитина навчиться швидше виробляти рішення, мислити, прогнозувати поведінку м'яча і гравців. Дитина починає відчувати себе частиною команди, осягає основи взаємодопомоги, вчиться відповідальності, як за свої дії, так і за дії команди. Розвиваються комунікативні навички та лідерські якості.