Нові книги на поличках КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей»

Маломуж, К. Я не потрібний. Цінність третього віку / Костянтин Маломуж. – Чернівці : Книги - XXI, 2023. – 40 с.

У соціальній педагогіці «третім віком» називають етап, коли людина виходить на пенсію чи залишає сферу своєї професійної діяльності.

Запрошуємо завітати до бібліотеки для перегляду цікавої книжечки для людей, які вже багато випробували в цьому житті, людям, які створювали, які колись відчували власну важливість і необхідність. Книжечка має допомогти реабілітувати власні таланти, потенціал і повернути впевненість, що ти потрібний і корисний! Кожен потрібний цьому суспільству. І кожен із вас власними знаннями, вміннями та мудрістю приносить стабільність іншим; своїми здібностями і досвідом може залагодити, здавалось би, нерозв’язані або дуже складні ситуації.