«Сергій Тимошенко. Повернення»

Спеціалісти КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» відвідали презентацію книги-альбому «Сергій Тимошенко. Повернення», яку провела Державна архітектурно-будівельна бібліотека імені В. Г. Заболотного. У заході взяли участь багато видатних людей, таких як архітектурознавиця, кандидатка архітектури, письменниця Наталя Кондель-Пермінова, дослідниця архітектури, історикиня Олена Мокроусова та представники інших бібліотек, музеїв та установ вищої освіти.

Усі учасники заходу мали неймовірну можливість отримати примірник видання. Це був унікальний досвід, який забезпечив нашим спеціалістам нові знання та натхнення для розвитку нашої бібліотеки та культурної сфери в цілому. Ми вдячні за можливість бути частиною такої цікавої та корисної події.