«СВІТ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МАМИ»

Бажаєте зробити крок на шляху до розвитку свого таланту?

Прагнете проявити свої творчі здібності?

Вмотивовані чинити добро і проявляти милосердя?

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» запрошує обдарованих дітей, юнаків та юначок Київщинидо участі у Конкурсі творчих робіт, присвяченого Дню Матері «СВІТ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МАМИ».

Робочими органами Конкурсу є Оргкомітет Конкурсу, Журі Конкурсу та Місцеві Оргкомітети (на рівні громад Київщини).

Творчі доробки подаються до Місцевого Оргкомітету, який визначає переможців  у кожній із номінацій та віковій групі, роботи яких беруть участь в заключному етапі Конкурсу.

Творчі доробки переможців Конкурсу в номінаціях «Живопис» та «Декоративно-ужиткове мистецтво» будуть представлені на виставках в Києві та Торонто.

Про терміни проведення Конкурсу, умови участі у ньому, критерії оцінювання творчих доробок, заохоченням переможців та інші організаційно-творчі питання ви можете дізнатися з Положенням про Конкурс, розміщеного на сайті за посиланням: https://www.stylnyk.com/contest?fbclid=IwAR3UW7HgVkPUcZNwRI1ICZoUPVX1jK6SW6BDxqKKfmviQhtKL8kcrK4rdec

БАЖАЄМО УСІМ УСПІХУ!

МИ РАЗОМ НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ!

СЛАВА СИЛАМ ОБОРОНИ УКРАЇНИ!

СЛАВА УКРАЇНІ!