«Ілюстрована історія кіно»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» пропонує до уваги читачів книжку Адам Оллсач Бордмен «Ілюстрована історія кіно».

Історія кіно починається з давніх часів, коли людина захопилася розмовами про неї і практикувала їх у різних формах. У середньовіччі людина стала фіксувати ці розмови у вигляді текстів, які стали називатися «сценаріями». У середині XIX століття на західних кіностудіях почали випускатися перші фільми, які називалися «кінодокументами» і показували реальні події.

Поринувши у цю захопливу книжку з вишуканими ілюстраціями ви дізнаєтеся буквально про все - від того, як змінювалася стилістика костюмів та декорацій, до того, як удосконалювалися будова і функції самої кінокамери.

Завжді раді бачити вас у за адресою: Русанівська набережна, 12.