«Гончарство. Абетка для дітей»

Гончарство - це важлива складова української культури та традиційного ремесла, яке відроджується в сучасному світі. Гончарні майстри відтворюють давні технології та розробляють нові методи, щоб зберегти це мистецтво для наступних поколінь.

Гончарство в Україні має давню історію, починаючи з періоду бронзової доби, коли гончарні вироби використовувалися для зберігання харчових продуктів.

У кожній місцевості України має свої унікальні традиції та стилі гончарства, які відрізняються від інших регіонів.

Найбільш відомими гончарними центрами в Україні є місто Гайворон та село Опішня, де досі діють цілі гончарні майстерні.

Сьогодні Київська обласна бібліотека для дітей хоче вас познайомити з гончарством Закарпаття і пропонує вашій увазі книгу Тетяни Сологуб-Коцан «Гончарство. Абетка для дітей».

Книга стане в нагоді малим «чомучкам» та їх батькам, які з її допомогою зможуть пояснити дітям особливості виготовлення глиняного посуду в минулому.

Чекаємо на вас у відділі масової роботи та організації дозвілля Київської обласної бібліотеки для дітей за адресою: Русанівська набережна, 12.