Інформаційно-пізнавальна година «Дитинство Тараса Шевченка»

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Броварського району Київської області)

8 березня 2023 року в Баришівській бібліотеці для дітей Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради проведено інформаційно-пізнавальну годину «Дитинство Тараса Шевченка». На захід завітали читачі-учні 2-А класу ОЗО «Баришівський ліцей» разом з вчителем Валентиною Михалко.

Провідний бібліотекар Юлія Гранько розповіла дітям про непросте дитинство Тараса Шевченка, про його родину і про те, що незважаючи на всі труднощі, він став великим поетом і талановитим художником.

Присутні подивились мультфільм (пластилінова анімація) «Садок вишневий коло хати».

Зав. методично-бібліографічним відділом

Баришівської ЦБС