Безсмертне слово Кобзаря

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Броварського району Київської області)

9 березня 2023 року в Баришівській центральній бібліотеці для дорослих Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради проведено поетичну годину "Кожне слово Кобзаря про Україну" до 209-ї  річниці від дня народження Тараса Шевченка. Ведуча заходу провідний бібліотекар відділу обслуговування Баришівської центральної бібліотеки для дорослих Баришівської ЦБС Оксана Вовк зазначила, що слова Тараса Шевченка  нині надихають тисячі українців — в окопах, в укриттях та у вимушеній еміграції.

“І на оновленій землі врага не буде, супостата,а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі”

Актуальні та пророчі вірші Тараса Шевченка прозвучали у виконанні гостей заходу: Тимура, Владислава та Заїри Коваленко. Музичний супровід – Тимура Коваленка.

Ми завжди були з Шевченком, а він був з нами – повсякчас, на кожному крутозламі історії, на всіх шляхах нашої боротьби за національну ідентичність.

Присутні познайомилися з книжково-ілюстративною виставкою «Поет, художник, патріот»

Зав. методично-бібліографічним відділом

Баришівської ЦБС