Книжкова виставка «Світ був іще такий незвіданий» - до 95-річчя Габріеля Гарсія Маркеса

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» на абонементі відділу обслуговування учнів-читачів 7-9 класів оформлено книжкову виставку «Світ був іще такий незвіданий» до 95-річчя Габріеля Гарсія Маркеса.

На виставці представлено твори колумбійського письменника і журналіста, лауреата Нобелівської премії з літератури  1982 року Г. Г. Маркеса: збірку репортерських досліджень «Скандал сторіччя», найкращі романи «Кохання під час холери», «Сто років самотності», «Генерал у своєму лабіринті», а також відомі повісті «Полковникові ніхто не пише», «Хроніка вбивства, про яке всі знали зазделегідь» , тощо. В цих творах дивовижно переплітаються людські долі й суспільні проблеми, розгортається широка панорама латиноамериканського життя.

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитись з представленими книгами, приєднатися до читання найяскравіших творів Габріеля Гарсія Маркеса, а бібліотекарі завжди допоможуть вам підібрати книжки за смаком.