Підлітковий клуб «Яблуньки» відвідали Обухівську міську публічну бібліотеку для дітей

Матеріал подано без змін

(З досвіду роботи Обухівської ЦПБ)

14 лютого 2023 року бібліотекар Обухівської міської бібліотеки мікрорайону «Яблуневий»  Л. Г. Скапенко та учасниці підліткового клубу «Яблуньки» відвідали також Обухівську міську публічну бібліотеку для дітей.

Завідувачка Обухівської міської публічної бібліотеки для дітей О. І. Малишева провела екскурсію  залами бібліотеки, ознайомила з книгами нової виставки, присвяченої дню закоханих, зокрема.

А також гості бібліотеки побачили «ближче» виставку мотанок – берегинь «З ладом у серці, з любов’ю в душі» художниці бібліотеки Наталії Пацурини (яка отримала за цю виставку відзнаку (диплом) від Київського обласного центру народної творчості та культури)