"І є держава Україна, і є ії нескорений народ!"

Матеріал подано без змін

День Соборності має важливе значення для всіх нас, адже саме 22 січня 1919 року українці вперше в історії об'єдналися в одну державу. І нехай Акт Злуки мав декларативний характер, проте всі були щасливі, що факт об'єднання відбувся.

Ці ж самі почуття маємо ми зараз, під час війни,  яка змусила нас все переоцінити.

Учасниці клубу національної співдружності, які знали, чому цей день має таке важливе значення для жителів нашої країни, проте, в ході бесіди і перегляду фільму, зрозуміли, яку роль ця подія відіграє зараз в житті українців.

Єдине, що їм здалося дивним, те, що по-справжньому незалежною Україна стала лише через 72 роки. На питання, що послужило тому причиною, чому шлях до незалежності виявився таким довгим, слухачі отримали вичерпні відповіді, подивившись фільм.

Після закінчення заходу присутні повністю володіли інформацією по темі, яку вони запам'ятають назавжди, адже ця подія дає нам віру в нашу перемогу.  Нехай буде так!

Кропта О.В,

Завсектором  клубної роботи Славутицького ЗБІЦ Київскої обл.