Зустріч з представником Міжнародного медичного корпусу Олександрою Мараховською

24 січня 2023 року до міста  Обухова завітала Олександра Мараховська, представниця Міжнародного медичного корпусу. Олександра та її колеги допомагають українцям долати стресові ситуації засобами мистецтва за напрямками:

1. Проводяться сесії з обізнаності (учасники заходів мають вік від чотирнадцяти років);

2. Культурні заходи з населенням.

В гостинних стінах Обухівської центральної публічної бібліотеки працівники  Обухівського відділу культури, національностей та релігій (бібліотекарі, зокрема) «відкривали у собі художників». Багато хто з присутніх не малювали аквареллю за допомогою пензликів чи не з дитинства.

Малюнки, безумовно, відображали прагнення ПЕРЕМОГИ України в цій страшній війні,побажання захисникам повернутися живими та неушкодженими. Виявляється, окрім психологічного розвантаження, - зустріч з мистецтвом відкрила приховані таланти кожного її учасника, допомогла відчути себе творцем чарівного світу, де збуваються мрії (зараз в нас одна заповітна мрія).

Сподіваємося на подальші не менш цікаві зустрічі, можливо, - за участі активних читачів бібліотеки.

Директор ЦПБ Л. Левченко,

Провідний методист Обухівської ЦПБ Є. Шабала,