Новорічні зустрічі «З року в рік під Новий рік»

Матеріал подано без змін

Новорічні свята - завжди радість для дітей і дорослих. Цей рік, незважаючи на складну ситуацію в країні, не став винятком. Клуб національної співдружності вирішив зібратися і спробувати відволіктись від важких думок.

Присутнім було весело, тому що вони брали участь у всіх розвагах.

На захід були запрошені новорічні персонажі різних країн, які принесли із собою гарний настрій.

Санта-Клаус, Йоулупуккі, Пер-Ноель і, звісно ж, Дід Мороз зі Снігуронькою організували  конкурс «Танці світу», в якому брали участь всі, хто продемонстрував свої здібності і вміння.

Весела вікторина нікого не залишила байдужими. На жартівливі питання були дані дотепні відповіді. Передбачення на Новий рік супроводжувалися сміхом усіх присутніх.

Апогеєм заходу традиційно стало чаювання.  Свято вдалось, його учасники на деякій час забули про свої прикращі і змогли покращити настрій собі і всім присутнім.

Кропта О.В.,

завсектором клубної роботи