Робота з ВПО

Активні читачі нашої Обухівської центральної публічної бібліотеки  подружжя  Смагіних  з  Донеччини – Олександр Іванович та Ольга Василівна, рятуючись від війни, опинилися в нашій Обухівській територіальній громаді. Вони гідно долають життєві труднощі, свято вірять у нашу перемогу. А допомагають їм у цьому – книги.

Кожної середи  з 11- ї до 12 ї години в Обухівській центральній публічній бібліотеці для дорослих  діє Година спілкування для внутрішньо переміщених осіб. Під час такої 11 січня цього року  для сім’ї Смагіних  проведено огляд книжкової виставки « Шануймо мову, як найбільшу святість», яка розкриває усвідомлення того, що Україна – самостійна держава, яка має свою мову, свою символіку, свою гідність і обов’язково матиме свою Перемогу!

Л.Храпач – завідувачка Обухівською

центральною публічною