«Корифеї та зірки Німеччини»

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей»,  на абонементі відділу обслуговування  учнів-читачів 7-9 класів, оформлено книжкову виставку «Корифеї та зірки Німеччини».

На виставці представлено твори  відомих німецьких письменників-класиків та представників сучасної літератури: лірика і драми Й.В.Гете, Ф. Шіллера, Г.Гейне, казки неперевершених майстрів братів Грімм, В. Гауфа та Е.Т.А.Гофмана, а також  книги геніїв світового письменства Генріха і Томаса Мана, Карла Майя, Генріха Белля, Германа Гессе та інших. Зацікавлені читачі знайдуть улюблені твори з фентезі чи пригодницького жанру на полицях, що представлені у калейдоскопі книжок дитячих мрійників – Еріха Кестнера, Отфріда Пройслера, Корнелія Функе, Еріха Распе, Джеймса Крюса та Пауля Маара.

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитись з представленими творами, приєднатися до читання мовних скарбів німецького народу, а бібліотекарі завжди допоможуть вам підібрати книжки за смаком.