«Революція Гідності – це перший переможний бій цієї війни»

Попри війну, 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього дня розпочалися дві доленосні для країни події: Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року, що стали історичними віхами вже новітньої історії незалежної України. В ті буремні часи ми зрозуміли, що маємо розрахуватися з минулим, захищати теперішнє та брати на себе відповідальність за майбутнє.

Теза цьогорічного відзначення звучить як «Революція Гідності – це перший переможний бій цієї війни». Відзначення відбувається в умовах масштабної агресії але ми маємо пам'ятати події і героїв революцій.

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» підготувала книжкову викладку до Дня Гідності та Свободи і запрошує ознайомитись з надзвичайно цікавими книгами про події, спогади та емоції тих часів.

«Вистояли на Майдані - переможемо у війні».