Майстер-клас у бібліотеці

Основні риси талановитої особистості – потреба у творчості. Творчість та пошук нових ідей сприяють формуванню незалежного мислення, власної винятковості та допомагають у важкі для всіх часи відволіктися від буденності та зануритися у прекрасне. Про це дуже добре знають у КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради. Для того, щоб відволіктися від буденних справ, та насолодитися творчістю у бібліотеці пройшов майстер клас з квілінгу. Керівник гуртка «Паперокручення» Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва Черток Валентина познайомила наших читачів із захоплюючим заняттям для любителів майструвати з паперу . Пані Валентина розповіла про мистецтво виконання паперових композицій, адже створити диво своїми руками так просто! Варто лише звернутися до стародавньої традиції паперокручення — і філігранний візерунок у стилі квілінг готовий. Заняття це не дуже складне, проте бажаючим освоїти цей вид рукоділля і навчитися робити красиві вироби, доведеться проявити терпіння і посидючість. Всі працювали дружно і весело, тому створені листівки вийшли чудовими .

Окрема подяка пані Оксані Мельниченко, директорці Центру надання соціальних послуг Вишневої міської ради, за подаровані матеріали для майстер – класу. Щиро дякуємо Вишнівському центру творчості дітей та юнацтва за прекрасних викладачів, сподіваємося на продовження співпраці.

Ми невтомно запрошуємо всіх бажаючих приходити до бібліотеки, бо тут - цікаво!

Оксана Бабич, бібліотекар І категорії відділу обслуговування читачів

КЗ «Публічна бібліотека»  Вишневої міської ради, Бучанського району Київської обл.