Оголошення результатів марафону «Моя мова, моя зброя!» в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей»

Популяризація української мови - це стратегія, яка єднає українське суспільство, зміцнює українську ідентичність, стверджує державну мову на всій території України; яка особливо важлива у часи агресії зовнішнього ворога - російської федерації. Щира подяка всім учасникам, бібліотекарям та батькам. З 15 липня оприлюднено 70 відео! Наймолодший учасник  марафону - Остап Гордійчук (3,5 роки), найстарший - Максим Костенко (18 років).

Переможці марафону «Моя мова, моя зброя!»:

Софія Бабій (11 років) 641 вподобайка

Вірш "Мова кожного народу" Володимира Лучка

Тимофій Григорович (4 роки) 597 вподобаєк

Вірш «Річка ллється…»

Евеліна Скибчик (4 роки) 322 вподобайки

Вірш «Соловейко застудився»

Оргкомітет Марафону окремо  відзначає Остапа Гордійчука, як наймолодшого учасника, та Аріну Меженову, за зворушливе виконання. Найчастіше читали вірші Ліни Костенко та Миколи Лотоцького, приємною несподіванкою став вірш Олександра Положинського.

Всім творчих успіхів! До нових Марафонів!

P.S. Переможці запрошуються відписати в особисті повідомлення, щодо отримання подарунків.