КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» пропонує до уваги методичні рекомендації до відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», як обласний науково-методичний, координаційно-консультативний, інформаційний центр з питань бібліотечного обслуговування дитячого і дорослого населення Київської області, підготувала і пропонує до уваги методичні рекомендації до відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України «Наша  творчість тобі, Україно!»

Посібник укладено в серії «На допомогу бібліотекам Київської області», яку  видає Бібліотека.

Крім головної сторінки сайту, електронний варіант видання для постійного користування буде розміщено і за рубрикою «Видання бібліотеки» (2022р.)

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» вітає всіх з визначними для українського народу святами та вірить в Перемогу України.

Слава Україні! Героям Слава!