,,Молодь обирає sport!,, -з досвіду роботи Дівичківського ОТГ Будинок культури с. Ковалин

12.08.2022р. відбувся велопробіг, присвячений ДНЮ МОЛОДІ, під гаслом ,,Молодь обирає sport!,, О 17.00 годині перед Будинком культури зібралось більше двох десятків учасників різного віку. Учасники велопробігу проїхались за маршрутом: Ковалин – Дівички– Єрківці– Ковалин. Велосипедисти мали змогу відпочити, поспілкуватися, повеселити один одного. До фінішу всі приїхали задоволеними та усміхненими, незважаючи на протяжність веломаршруту, а саме 17, 5 км. Увесь маршрут велопробігу був супровід: автівка офіцера громади Дівичківської ОТГ Андрієвського В. С. та медичного працівника с.Ковалин Ярош Л.М. За що їм подяка від усіх учасників велопробігу! «Спільні фото напам’ять та незабутні емоції – ось заради чого варто брати участь у таких велопробігах,, Разом ми сила!!!

Задорожна Любов