Державна програма 2021р.

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», як установа, що визначена управлінням культури Київської обласної державної адміністрації, базовою та відповідальною за отримання і видачу літератури за Державними, обласними та іншими програмами поповнення фондів бібліотек (і для дорослих, і для дітей) Київської області, продовжує видачу літератури за Державною програмою 2021 року бібліотекам, включеним до Переліку ДУ «Український інститут книги».

Зазначаємо, що кожна бібліотека, включена до Переліку, отримує по: 245 примірників книг (публічна, центральна, базова, опорна; міська, селищна, сільська) та 439 примірників книг (бібліотека для дітей).

На фото: літературу отримує Яготинська центральна бібліотека для дорослих КЗ «Яготинська централізована бібліотечна система»  Київської області.