КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» у відділі обслуговування читачів-учнів 5-9 класів презентована книжкова викладка «22 червня День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні», присвячена початку німецько-радянської війни 1941-1945.

81 рік тому, 22 червня 1941 року почалася німецько-радянська війна. Український напрям за планом «Барбаросса» був одним з найголовніших, саме тому найбільша частина німецьких сил мала завдання протягом короткого часу завдати головний удар у напрямку на Київ.

У перші години війни німці бомбардували усі міста України. Україна перша прийняла на себе удар фашистської Німеччини.

Це страшна трагедія. Мільйони людей загинули в Україні.

Події 81-річної давнини повчальні. Але, біда знову прийшла в Україну. На Україну віроломно, загарбницькі напала Росія. Все повторюється. Україна воює і вона переможе!

На викладці представлена добірка книг і фото матеріалів про боротьбу України з німецькими загарбниками на фронті і в тилу.

Бібліотека запрошує читачів та їх батьків ознайомитися з викладкою/

Слава Україні! Героям слава!