До Дня пам’яті жертв політичних репресій

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» до Дня пам’яті жертв політичних репресій.

У 2022 році 15 травня Україна вшановує пам’ять жертв політичних репресій радянського режиму СРСР, Великого терору 1937-1938 років, а також інших злочинів: голодомори, депортації, політичні переслідування, цькування за соціальними та іншими ознаками, фізичне знищення людей.

Весь світ бачить, як сьогодні путінська росія потворно наслідує усі ці ганебні методи, фактично вчиняючи геноцид Українського народу у ХХІ столітті на українських землях.

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» підготовлено викладку літератури, в якій відображено трагічний період репресій. Книги наводять цифри, факти, дають коментарі.