«Кращий бібліографічний покажчик Київщини»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» нагадує, що продовжується обласний конкурс, започаткований Бібліотекою,  «Кращий бібліографічний покажчик Київщини», присвячений 90-річчю створення Київської області. На конкурс вже надійшли роботи від КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради, Центральної бібліотеки Публічної бібліотеки відділу культури Кагарлицької міської ради, Миронівської базової бібліотеки.

Бібліографічні посібники на конкурс необхідно надіслати на електронну адресу КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 15 вересня 2022 р. Чекаємо на Ваші роботи та бажаємо творчих успіхів. Бережіть себе!

Слава Україні! Героям слава!