День єднання

Колективом КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» 16 лютого 2022 рову в День єднання, проголошеного Указом Президента від 14 лютого 2022 року № 53/2022, проведено годину єднання та державності, під час якої було висловлено готовність до національного спротиву у справі захисту незалежності України.

О 10.00 в читальній залі відділу обслуговування учнів 5-9 класів, в якому розміщено Державний прапор України, працівники бібліотеки, з музичним супроводом, заспівали Державний гімн України; переглянули відео-матеріали патріотичного спрямування, які в різні часи підготовлені бібліотекою («Крути», «Помаранчева революція», «Революція гідності», покажчик «Герої Небесної Сотні Київщини», довідник «Горить свіча… уста за них в молитві»: загиблим нагородженим воїнам АТО/ООС Київської області присвячується» та ін.); ознайомились з суспільно-політичною літературою, представленою на книжкових виставках з актуальних національно-патріотичних тем. Протягом дня для читачів бібліотеки будуть проводитись огляди зазначених виставок та їх обговорення.

Аналогічні заходи пройдуть і в бібліотечних закладах Київської області.

Україна – наш спільний дім, другої домівки в нас немає! Любімо її, захистімо її!