КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» 15 лютого 2022 року до Міжнародного дня дарування книжок (14 лютого) отримала цінний подарунок від ПП «Удар» Віталія Кличка».

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» 15 лютого 2022 року до Міжнародного дня дарування книжок (14 лютого) отримала цінний подарунок від ПП «Удар» Віталія Кличка» - чудові нові книги для читачів молодшого шкільного віку. Понад два десятки яскравих, цікавих, корисних видань поповнили «книжкову родину» і після каталогізації будуть до послуг читачів бібліотеки і бібліотек Київської області (в режимі читального залу).

Святковий настрій панував під час спілкування з молодою командою дарувальників, яких запросили на екскурсію бібліотекою.

Дарування книжок бібліотекам можна здійснювати кожен день, до чого і закликаємо осередки (і в містах, і в селах) всіх політичних партій.

Книга! Бібліотека! Україна!