27 лютого 2022 року - 90 років з дня утворення Київської області - з досвіду роботи бібліотеки села Семиполки "Центр культури спорту та дозвілля" Калитянської ТГ Броварського району

Матеріали подано без змін

27 лютого 2022 року - 90 років з дня утворення Київської області

(З досвіду роботи бібліотеки села Семиполки "Центр культури спорту та дозвілля" Калитянської ТГ Броварського району)

Ніби з простору земного

В неземний заходиш рай...

Ні, немає більш такого

На землі, як ти мій край!

Скільки складено пісень, скільки сказано слів про дивовижну красу Київської землі! Кожен її куточок неповторно чарівний, по - своєму принадний.

Історія і поезія, краса і героїзм, слава минулого і велич сьогодення воєдино сплелись на нашій благословенній землі. Тут зародилась могутня держава - Київська Русь.

На цих землях кілька тисячоліть тому трипільці вперше в Європі засіяли зерна відомого на весь світ українського хліба.

Саме на Київщині творилася й утверджувалася українська культура, світові взірці літератури, музики, живопису.

З нагоди відзначення 90 - річчя утворення Київської області в бібліотеці села Семиполки оформлено книжкову виставку " Київщино рідна - ти серце України", на якій представлена до уваги користувачів бібліотеки краєзнавча, історична та художня література про рідний край.

Наталія Скоба

завідувач бібліотеки села Семиполки "Центр культури спорту та дозвілля" Калитянської ТГ