Державна програма 2021 року

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», як установа, що визнана управлінням культури Київської обласної державної адміністрації, базовою та відповідальною за отримання та видачу літератури за Державними, обласними та іншими програмами поповнення фондів бібліотек (і для дорослих, і для дітей) Київської області, 09 лютого 2022 року почала видачу літератури за Державною програмою 2021 року бібліотекам, включеним до Переліку ДУ «Український інститут книги».

Видачу літератури бібліотекам Київської області буде здійснено з 09.02 по 11.03. 2022 р.

Зазначаємо, що кожна бібліотека, включена до Переліку, отримає по: 245 примірників книг (публічна, центральна, базова, опорна; міська, селищна, сільська) та 439 примірників книг (бібліотека для дітей).

На фото: літературу отримує КЗ «Публічна бібліотека» Рокитнянської селищної ради Київської області.