У КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» з’явився таємничий незвичайний мешканець! Він оселився у відділі для наймолодших читайликів. І це… маленький і надзвичайно чарівний трицератопс! На честь його новосілля у відділі обслуговування читачів-дошкільників та учнів 1-4 класів оформлено книжкову виставку «Мої динозаврики»  і маленький дракоша-трицератопс радісно запрошує малечу на гостини! На виставці на читачів очікує як пізнавальна, так і художня література.

Але, маленькому трицератопсику потрібна допомога! У нього немає імені і він з цього приводу трошки сумує.

Тому, запрошуються всі бажаючі, придумати для дракоші цікаве ім’я! Він готовий чекати до кінця лютого!

Автор найцікавішого влучного імені отримає невеличкий заохочувальний подарунок від трицератопса!