«Діккенс та його персонажі»

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» на абонементі відділу обслуговування учнів 5-9 класів оформлено книжкову викладку-перегляд «Діккенс та його персонажі» до 210-річчя від дня народження Чарльза Діккенса (1812-1870), англійського прозаїка, перу якого належать улюблені твори і дітей, і дорослих.

На викладці представлено кращі україномовні переклади художніх творів Діккенса: «Різдвяна пісня в прозі», «Домбі і син», «Пригоди Олівера Твіста», «Посмертні записки Піквікського клубу», «Великі сподівання», «Крамниця старожитностей» тощо. Привертають до себе увагу твори для дітей - цикл «Різдвяних повістей» та «Девід Копперфілд», які вирізняються особливою теплотою і сердечністю автора.

Бібліотека запрошує всіх зацікавлених читачів ознайомитись з даною літературою та приєднатися до читання творів видатного письменника вікторіанської доби - неперевершеного Чарльза Діккенса