В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» організовано книжкову виставку «Моя прекрасна Київщина – серце України»

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» організовано книжкову виставку,  присвячену 90-річчю утворення Київської області «Моя прекрасна Київщина – серце України».

27 лютого 2022 року виповнюється 90 років Київській області.

Київщина – дуже стародавній, неймовірно мальовничий край, багатий на щирих та талановитих людей, величну природу, багатющу історію, проникнені віками традиції.

Трипільська культура, центр праукраїнської держави Київська Русь, гетьмани, видатні люди, культурні спадщини, християнські храми – зі всього цього складається мозаїка стародавнього славетного краю.

Якщо Київ – серце України, то Київщина – це її душа.

На книжковій виставці представлена література, яка розповідає про Київську область від сивої давнини до сьогодення.

Пишаємось  рідним краєм!