КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту "Лихо…Катастрофа… Голокост"

В КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" в читальному залі відділу обслуговування учнів 5-9 класів оформлено книжкову викладку літератури  "Лихо…Катастрофа… Голокост".

У 2005 році  Генеральна  Асамблея  ООН  прийняла резолюцію № 60/7 "Пам'ять про Голокост", що проголосила 27 січня Міжнародним  днем пам'яті жертв Голокосту. Саме 27 січня 1945 року визволили в'язнів  нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі.

Найбільшого морального і фізичного нищення в часи Другої світової війни зазнав єврейський народ.

На викладці представлено книги, в яких розповідається про злочини проти людства в часи Другої світової війни.

Дорослі, молодь і діти повинні знати і пам'ятати ці страшні сторінки історії людства, нашої історії; щоб ніколи більше такі трагедії не повторювались.