КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" започатковує цикл заходів " Доля жінки на тлі епохи"

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" започатковує цикл заходів "Доля жінки на тлі епохи". Розпочинається цикл годиною історичної пам'яті " Зрубане дерево славетної української родини" про життєвий і творчий шлях митця високої гідності і твердості духу Людмили Старицької- Черняхівської ( 1868 - 1941).

Людмила Старицька-Черняхівська - велична постать національного відродження кінця ХІХ початку ХХ століття. Письменниця, публіцист, критик, громадсько-політичний діяч, учасниця подій возз'єднання  українських земель у 1919 році в Києві на Софіївській площі. Донька видатного українського письменника Михайла Старицького і Софії Лисенко, молодшої сестри композитора Миколи Лисенка. Про життя, родину, боротьбу за незалежність України та трагічну смерть славетної українки йшла мова на заході. Пам'ять про неї та її життя, присвячене Україні, - приклад для наслідування сучасним і прийдешнім поколінням.