Комп’ютери та книга «Літературні джерела Київщини»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» продовжує видавати на бібліотеки Київської області комп’ютери (для сільських бібліотек) та книгу «Літературні джерела Київщини» (для всіх бібліотек).

Комп’ютери, у комплекті зі столами, отримані за сприяння Міністерства цифрової трансформації України від благодійного фоду «Фавбет Фаундейшин», антологія «Літературні джерела Київщини», видана за сприяння Голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна, підготовлена Київською обласною організацією Національної спілки письменників та віддрукована видавництвом «Ліра К».

23 грудня 2021 р. видано 7 комплектів комп’ютерної техніки для бібліотек 3-ох територіальних громад Київської області та антології «Літературні джерела Київщини».

#Київська_обл_бібліотека_для_дітей

#Комп’ютери

#Бібліотеки_Київської_області

#Київське_обл_управління_культури

#Шугалій

На фото: комп’ютери та книги для бібліотек отримують Ржищівська, Коцюбинська та доотримує Калитянська територіальні громади Київської області.