КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» вітає всіх з Днем Святого Миколая та бажає приємних сюрпризів, чарівних чудес, люблячої родини і справжнього щастя!

Ось і прийшла зима!

Гарно взимку! Радіють їй всі діти, бо їм дуже подобаються дива. А коли ж дивам відбуватися, як не взимку, у зимові свята?

День Святого Миколая, Новий рік, Різдво - свята, з якими у кожну оселю приходить казка. Вони веселі, цікаві і досить незвичайні.

А ще у ці дні всі діти отримують чудові подарунки, яких дуже чекають. Тому зимові свята так обожнює малеча. Перше з них починається 19 грудня. Це день Святого Миколая.

За повір'ям, в ніч з 18 на 19 грудня опускається з неба на землю Святий Миколай Чудотворець, заходить до кожної оселі і дарує дітям чудові гостинці. Тому діти з нетерпінням чекають Миколая, який покладе вночі їм під подушку, у панчішку або черевичок подарунок.

Отже, якщо ви чемні, працелюбні і доброзичливі, чекайте вранці чудовий подарунок.

А якщо бешкетники і ледачі, то Миколай принесе вам хіба що різочку, яку залишить у куточку.

Гостинці від Святого Миколая - винагорода за добрі справи і слухняність.

Зустрічайте Миколая!

Він вас всіх чудово знає,

Разом з вами порадіє,

Подарує вам надію.