КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Книжкова викладка

В КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей"  у відділі обслуговування учнів 5-9 класів оформлено книжкову викладку "Чорнобиль. Трагедія. Подвиг. Застереження."

14 грудня - день, коли Україна вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Насамперед -  це день мужніх та самовідданих людей, які у 1986 році прийняли доленосний виклик, щоб захистити не тільки Україну, але й усе людство від страшної трагедії. Сьогодні  країна згадує тих, хто усвідомлено віддав своє життя у ядерному котлі,  хто мужньо боровся з наслідками аварії.

КЗ КОР " Київська обласна бібліотека для дітей" бажає всім учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС міцного здоров'я, божого благословення, життєвої енергії та довгих років життя.